Поновлення на сайті
 • П'ять зірок / Пять звезд (2014)

  П'ять зірок / Пять звезд (2014)

  Жанр: Мелодрама
  Рік випуску: 2014
  Актори: Олена Яковлєва, Тетяна Лютаєва, Марина Блейк, Анфіса Чехова, Ганна Михайлівська
  Режисер: В'ячеслав Яковлєв


  Зміст фільму:
  Події мелодрами розгортаються в наші дні в Москві. У шикарному ресторані працює прибиральницею Олена . У залі столична еліта відзначає ювілей Юрія Силаєва . Серед гостей Олена зауважує свою колишню подругу Альбіну , а зараз дружину Силаєва . Альбіна теж впізнає в прибиральниці колишню дружину свого чоловіка. Цим двом жінкам є, що сказати один одному. Серед запрошених на свято є ще три жінки : Света - вдова нафтового магната і краща подруга Альбіни , Саша - секретатша Силаєва і за сумісництвом його коханка і Юля - молоденька дівчина , що приїхала підкорювати столицю ...
 • На одному диханні дивитись онлайн (2014)

  На одному диханні дивитись онлайн (2014)

  Жанр: Детектив
  Рік випуску: 2014
  Актори: Дар'я Чаруша, Андрій Біланом, Ірина Гриньова, Валерій Трошин, Олексій Юдніков, Ольга Волкова
  Режисер: Олександр Соловйов


  Зміст фільму:
  Володимир - успішний бізнесмен. У нього любляча дружина Глафіра. Також він підтримує теплі стосунки з першою дружиною Мариною - популярною актрисою. Марк Волошин - друг і права рука Володимира. Вони дружать зі студентських років.
  Одного разу Глафіра дізнається, що її чоловік помер на дачі від серцевого нападу. Жінка вирішує розібратися в те, що трапилося ...
 • Танкісти своїх не кидають дивитись онлайн Танкисты своих не бросают (2014)

  Танкісти своїх не кидають дивитись онлайн Танкисты своих не бросают (2014)

  Жанр: Мелодрама
  Рік випуску: 2014
  Актори: Ірина Пегова, Костянтин Мілованов, Марія Лугова, Олександр Яцко, Олександр Нікітін
  Режисер: Олександр Грабар


  Зміст фільму:
  До Марини прийшло довгоочікуване щастя. Колись вона втратила чоловіка і сина, важко переживала і була самотня. І ось вона знову виходить заміж. Її чоловік Федір - капітан танкових військ у відставці. Але щастя знову було недовгим. Федір отримує важку травму. Врятувати його може професор Росман, але операція дорога, а грошей у Марини немає. Жінці ледве вдається зібрати потрібну суму, частину грошей збирають однополчани Федора. Але гроші крадуть. Марина вирішується на відчайдушний крок: вона викрадає доньку професора, а в обмін вимагає врятувати її чоловіка.
 • Гангста Love (2014)

  Гангста Love (2014)

  Жанр: Драма
  Рік випуску: 2014
  Актори: Майкл Пітт, Ніна Аріанда, Енді Гарсіа, Рей Романо, Берт Янг, Гріффін Данн, Майкл Рісполі
  Режисер: Реймонд Де Фелітта


  Зміст фільму:
  Парочка закоханих вирішують дістати гроші на власне весілля, пограбувавши кілька клубів, улюбленому місці мафіозі. Вони розраховують на те, що мафія не піде із заявою в поліцію. Місцеві бандити в шоці від того, що їх обікрали якісь малолітки. До того ж, у них викрали дуже важливу доказ, яка цікавить ФБР. Тепер за парочкою нальотчиків відкрито справжнє полювання ...

Нові добавленні фільми

Онлайн фільми
Онлайн (англ. online, від англ. On line - «на лінії», «на зв'язку», «в мережі», «в ефірі») - «що знаходиться в стані підключення». Спочатку використовувалося тільки щодо комунікаційного обладнання для вказівки на режим зв'язку, типовим значенням могло бути «не вішаючи трубку», тобто за один телефонний дзвінок, в режимі реального часу.

Щодо програмного забезпечення майже завжди означає «підключений до Інтернету» або «функціонуючий тільки при підключенні до Інтернету». Також - «що відбувається в Інтернеті», «існуюче в Інтернеті». Приміром, «онлайн-банкінг», «онлайн-магазин», «онлайн-кінотеатр», «онлайн-казино», «онлайн-кафе», «онлайн-школа», «онлайн-гра».

В нашому випадку нас цікавить напрямок – «онлайн-кінотеатр». Щоб зрозуміти наскільки популярним популярним є сервіс онлайн фільмів ми скористались сервісом підбору ключових слів пошукової системи Яндекс. «Вбивши» в систему слово фільм ми отримали наступний результат (20-ка рейтингу станом на 03.08.12).


фільми
376268
фільми онлайн
151743
фільми безплатно
36277
смотреть фільм
34545
дивитись фільми
34163
фільми онлайн дивитись
26328
фільми онлайн безплатно
23863
фільми безкоштовно
23807
фільми онлайн смотреть
23501
фільми 2012
22804
порно фільми
18952
фільми онлайн безкоштовно
18563
скачати фільми
17717
дивитися фільми
16542
скачать фільми
11015
фільми безкоштовно дивитись
10927
фільми онлайн 2012
10574
дивитись фільми онлайн безкоштовно
10418
дивитися фільми онлайн
9826
фільми 2011
9458Як бачимо наступною за популярністю після слова «фільм» є фраза фільми онлайн. Серед користувачів російськомовного Інтернету ситуація аналогічна.